www.AlmosT-Forum.com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

www.AlmosT-Forum.com

Welcome my Forum www.AlmosT-Forum.Com !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Vizitati si pagina noastra de Facebook.

 

 Team Wiewer

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
AlmosT
Administrator
Administrator
AlmosT


Posturi : 456
Puncte : 5
Voturi Primite : 30
Data inscrieri : 22/03/2011
Varsta : 30
Locatie : Tg-Jiu

Team Wiewer Empty
MesajSubiect: Team Wiewer   Team Wiewer Icon_minitimeMier Apr 06, 2011 12:58 pm

Download

Descriere: TeamViewer Portabil va da acces total la resursele de pe desktop-ul partenerului vostru de pe internet ruland programul din STIK-ul USB .

TeamViewer Portable se poate rula foarte usor de pe un CD sau Stick USB.
Tot ceea ce trebuie sa faceti este sa instalati sau sa rulati TeamViewer in mod gratuit pe ambele calculatoare conectate la internet.
Pentru a avea acces la unul dintre calculatoarele aflate in conexiune va trebuie ID-ul sub forma de numar al calculatoruli gazda si o parola din 4 cifre.
Accesul pe computerul partener se face fara restrictii si intr-un mod complet securizat oferindu-va astfel maxima eficienta pentru nevoi diverse. Se poate oferi suport tehnic la distanta fara a va mai deplasa pe distante mari, economia de timp fiind principalul argument in favoarea utilizarii programului.

TeamViewer este programul cel mai cautat si utilizat de catre cei care au nevoie de sprijin tehnic de orice natura de la partenerii concetati pe internet.
Sus In jos
http://www.almost-forum.com
fearless
Administrator
Administrator



Posturi : 71
Puncte : 2460
Voturi Primite : 0
Data inscrieri : 20/04/2012
Varsta : 29
Locatie : Afghanistan.

Team Wiewer Empty
MesajSubiect: Re: Team Wiewer   Team Wiewer Icon_minitimeVin Apr 20, 2012 11:34 am

Il am si il am pe ala 7 Razz e meserie programu e reusit !
Sus In jos
 
Team Wiewer
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Live Team
» No Team Flash
» Team Alert

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
www.AlmosT-Forum.com :: Diverse :: Programe-
Mergi direct la: