www.AlmosT-Forum.com

Welcome my Forum www.AlmosT-Forum.Com !

AcasaFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Vizitati si pagina noastra de Facebook.

Distribuiţi | 

Reclamatie bo$$

In jos 
AutorMesaj
addictedtoYU

Posturi : 93
Puncte : 2120
Voturi Primite : -20
Data inscrieri : 08/10/2011
Varsta : 25

MesajSubiect: Reclamatie bo$$   Mar Noi 15, 2011 9:36 am

Adminul Reclamat: Ketamine
Nick-ul tau: LikeS_
Ora si data: 6:27
Dovezi: https://redcdn.net/ihimg/photo/my-images/856/aaaadx.jpg/
https://redcdn.net/ihimg/photo/my-images/853/adsdab.jpg/
Harta: De_dust2
Y!M: kiss.styl3
IP: -----------

Esti cat se poate de desptept la faza asta , ce pot zice ai stat mult sa te gandesti Sad
Gj

Ps : Almost sa-ti iau la *** toti prieteni suferinzi , mai ales pe m**e asta o fi prieten cu tine acum e si Dumnezeu pe srv?
Copilul paci .

Topic facut de plictiseala (Neutral -1 grad si CLOSED ! .

-Yes?
-Do you have a life?
- Oh no , send me the link confused
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
tdc

Posturi : 7
Puncte : 11
Voturi Primite : 1
Data inscrieri : 03/07/2011

MesajSubiect: pa    Mar Noi 15, 2011 12:03 pm

" Almost sa-ti iau la *** toti prieteni suferinzi , mai ales pe m**e asta o fi prieten cu tine acum e si Dumnezeu pe srv?
Copilul paci . "

Si uite asa nu mai joci tu pe serveru` asta !!! Wink Sal
Sus In jos
addictedtoYU

Posturi : 93
Puncte : 2120
Voturi Primite : -20
Data inscrieri : 08/10/2011
Varsta : 25

MesajSubiect: Re: Reclamatie bo$$   Mar Noi 15, 2011 2:27 pm

Tu jegule taci in pula mea si numai vorbi aiurea , daca vreau sa raman pe server raman ma pis pe tine simplu .
Nici un taran virgin nu comenteaza / sufera la mine , mai ales nespalati si sclavi ca tine .
In morti mati cum ti-am zis , tu suferi din spatele tastaturi , nu ai nici 5 lei in buzunar si esti zeu , nu ti sa uscat nici cerneala dupa buletin si esti zeu , prietene esti pararel .Mars in pula mea fa-ti un "dush", si apoi poti vorbi cu mine ratatule .

Si Almost , pot sa fiu si nesimtit prietene .

1. Tu esti mai inapt ca prieteni tai jur , tu dai -3 grade pentru ce coaie ? ca mi-a dat ala ban ? coaie din partea mea poti sa`l faci si fondator ma pis pe el . Am venit pe serverul tau impreuna cu tovarasii mei nu ca erai singura solutie ca sunt "n" servere disponibile , am venit doar din simplu motiv ca imi esti tovaras .

In loc sa dai -1 grad sa inteleg ca pentru " Fgm , fmm sau plm ce am mai zis / adresate prietenilor tu ai dat - 3 , esti tare bo$$ .
Daca intrai pe server si iti spuneam "Fgm " ce faceai ? Raspund eu in locul tau "Nimic " .
Coaie inca un lucru , nici un prost nu-si bate joc de mine , sti bine ca ma pis pe el de admin ca nu ma intereseaza dar e chestie de bun simt bo$$.
Daca ti-as aduce un joint coaie mi-ai da owner . Esti de tot *** sa ma abtin macar la faza asta boss .
Nu stau dupa tine sa te caut pe "mess " sa vorbesc cu tine , de asta am si deschis subiectul despre tine aici in reclamatia adresata aluia, ca nu stau eu dupa tine sa te caut pe mess , si inca caz ca esti online sa imi raspunzi cand ti se scoala pula .

PeSe : Vreau admin 0 pe server , si rang 0 pe forum . + ca vreau sa vad si ce plm ai tu de zis . ( Dai pm , sau chiar imi lasi mesaj pe messenger chiar si in cazul in care sunt offline ,si de data asta sper ca nu te faci ca nu vezi ).

Suspect

-Yes?
-Do you have a life?
- Oh no , send me the link confused
Sus In jos
AlmosT
Administrator
Administrator

Posturi : 456
Puncte : 5
Voturi Primite : 30
Data inscrieri : 22/03/2011
Varsta : 24

MesajSubiect: Re: Reclamatie bo$$   Mar Noi 15, 2011 11:48 pm

Ba toti au venit si mi-au zis ca tu dai la toti destroy pe care ai prinzi si cu kartel ce ai avut ala de ce a luat destroy ?
Cat despre ketamine -1 Grad e prima abatere , la tine a ca-ta e ? Au venit si s-au plans vre-o 4 numai intr-o zi.
TC

Inregistreaza-te, nu te costa nimic.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.almost-forum.com
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Reclamatie bo$$   

Sus In jos

Reclamatie bo$$
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
www.AlmosT-Forum.com :: Recycle Bin-