www.AlmosT-Forum.com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

www.AlmosT-Forum.com

Welcome my Forum www.AlmosT-Forum.Com !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Vizitati si pagina noastra de Facebook.

 

 pentru almost

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
debilu




Posturi : 5
Puncte : 11
Voturi Primite : 0
Data inscrieri : 03/11/2011

pentru almost Empty
MesajSubiect: pentru almost   pentru almost Icon_minitimeLun Dec 12, 2011 3:53 pm

almost,nu vreau sa-l sanctionezi pe pad,se mai intampla sa nju-ti mearga mesul,nici nu mi-a dat ban omul,mi-a explicat ca sa le pun pe forum,le-am pus,sa nu fie dicutie,si sa pot juca in continuare;nu i-am facut reclamatie,am facut la cereri unban,doar ca sa nu fie discutie in privinta mea,trebuia sa fac la dicutii libere;ma rog,nu a fost deranj mare pt mine,aveam deja cont aici,si nu vreau sa sufere nimeni din cauza mea pe degeaba;bafta
Sus In jos
AlmosT
Administrator
Administrator
AlmosT


Posturi : 456
Puncte : 5
Voturi Primite : 30
Data inscrieri : 22/03/2011
Varsta : 30
Locatie : Tg-Jiu

pentru almost Empty
MesajSubiect: Re: pentru almost   pentru almost Icon_minitimeMar Dec 13, 2011 3:56 am

debilu a scris:
almost,nu vreau sa-l sanctionezi pe pad,se mai intampla sa nju-ti mearga mesul,nici nu mi-a dat ban omul,mi-a explicat ca sa le pun pe forum,le-am pus,sa nu fie dicutie,si sa pot juca in continuare;nu i-am facut reclamatie,am facut la cereri unban,doar ca sa nu fie discutie in privinta mea,trebuia sa fac la dicutii libere;ma rog,nu a fost deranj mare pt mine,aveam deja cont aici,si nu vreau sa sufere nimeni din cauza mea pe degeaba;bafta

Debilu nu e prima data cand i se face reclamatie. Am inteles tu nu i-ai facut reclamatie, dar altii au venit cu dovezi pe mess ca da ban aiurea si in + a zis ca isi baga p*** in el de server.
Sus In jos
http://www.almost-forum.com
debilu




Posturi : 5
Puncte : 11
Voturi Primite : 0
Data inscrieri : 03/11/2011

pentru almost Empty
MesajSubiect: Re: pentru almost   pentru almost Icon_minitimeMier Dec 14, 2011 6:41 am

ok,daca e asa fa ce crezi de cuviinta
Sus In jos
addictedtoYU

addictedtoYU


Posturi : 93
Puncte : 2120
Voturi Primite : -20
Data inscrieri : 08/10/2011
Varsta : 30
Locatie : Craiova

pentru almost Empty
MesajSubiect: Re: pentru almost   pentru almost Icon_minitimeMier Dec 14, 2011 7:26 am

Rau mai e almost asta ..
Sus In jos
Kin`

Kin`


Posturi : 17
Puncte : 170
Voturi Primite : 1
Data inscrieri : 03/12/2011

pentru almost Empty
MesajSubiect: Re: pentru almost   pentru almost Icon_minitimeMier Dec 14, 2011 10:25 am

Cei cinstit e cinstit Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





pentru almost Empty
MesajSubiect: Re: pentru almost   pentru almost Icon_minitime

Sus In jos
 
pentru almost
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Butoane Pentru Meniu Navigare
» DNS Propriu Pentru Server De Counter Strike

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
www.AlmosT-Forum.com :: Recycle Bin :: Discutii-
Mergi direct la: