www.AlmosT-Forum.com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

www.AlmosT-Forum.com

Welcome my Forum www.AlmosT-Forum.Com !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Vizitati si pagina noastra de Facebook.

 

 cum sa atrageti lumea

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
debilu




Posturi : 5
Puncte : 11
Voturi Primite : 0
Data inscrieri : 03/11/2011

cum sa atrageti lumea Empty
MesajSubiect: cum sa atrageti lumea   cum sa atrageti lumea Icon_minitimeJoi Noi 03, 2011 3:12 pm

"Copii? vezi ca aberezi..

La varsta mea puteam sa iti fiu tata , si la conustiintele mele despre adminat ( mai ai mult pana o sa ajungi , sunt si fost admin dupa platforma playzeek boss , nu ma dau in vant dupa public dar oricum din cate am vazut tu esti pararel cu cs-ul nici nu aveam dc sa te condamn ) , deci mai usor cu comentariile aiurea si daca mai suferi mult poti sa ii pupi si pula lui almost ca unban tot nu o sa vezi , oricum
poate ti-am dat de placere .. :-? sau :-?


Nu ai dovezi ! "---likes


Asta e limbaj de admin?Dupa parerea mea,meriti remove doar pt ce cuvinte folosesti pe un forum public,si faci toata comunitatea de ras
Zici ca ai o varsta,si acum minti ca o ... penala?Fii barbat si recunoaste macar
Daca ai vazut ca sunt in paralel cu cs-ul,pt ce ban atunci,ca de limbaj nici nu poate fi vorba,eu nam deschis gura pe sv
Pt ce sa nu iau unbann daca nu ai dovezi de cod?
Pt toti adminii ceilalti:ce dovezi vreti la fuckoff?Nu se fac poze,ca la destroy,comanda de fuckoff lasa deschis la o gramada de abuzuri ale adminilor
Sa va mai spun ceva:daca likes nu o sa aiba o gramada de reclamatii pe forumul asta,ma fac popa;cine sufera de admin,nu se lecuieste niciodata
Likes,nu vorbi despre altii,daca nu cunosti,ok?Ca s-ar putea la un moment dat sa te intalnesti cu cineva care sa aiba mai multi ani de adminat,decat ai tu de cs.Bafta la toti,mai putin likes!I`m outta here
Sus In jos
AlmosT
Administrator
Administrator
AlmosT


Posturi : 456
Puncte : 5
Voturi Primite : 30
Data inscrieri : 22/03/2011
Varsta : 30
Locatie : Tg-Jiu

cum sa atrageti lumea Empty
MesajSubiect: Re: cum sa atrageti lumea   cum sa atrageti lumea Icon_minitimeJoi Noi 03, 2011 3:15 pm

Debilu, te rog sa nu m-ai faci posturi aiurea, daca veneai cu dovezi ai scoteam adminul,ok ?
P.S: Este al 2 lea warm, la al 3 lea vei primii ban 3 zile pe forum.
Sus In jos
http://www.almost-forum.com
debilu




Posturi : 5
Puncte : 11
Voturi Primite : 0
Data inscrieri : 03/11/2011

cum sa atrageti lumea Empty
MesajSubiect: Re: cum sa atrageti lumea   cum sa atrageti lumea Icon_minitimeJoi Noi 03, 2011 6:07 pm

ok,imi dati si mie unbann?
eu credeam ca la discutii libere puteam sa vorbim orice,in limita unui limbaj acceptabil
Sus In jos
AlmosT
Administrator
Administrator
AlmosT


Posturi : 456
Puncte : 5
Voturi Primite : 30
Data inscrieri : 22/03/2011
Varsta : 30
Locatie : Tg-Jiu

cum sa atrageti lumea Empty
MesajSubiect: Re: cum sa atrageti lumea   cum sa atrageti lumea Icon_minitimeJoi Noi 03, 2011 6:08 pm

Lasa-mi ip-ul tau. Ori pe forum, ori da-mi add: DgL_assss2@yahoo.com
Sus In jos
http://www.almost-forum.com
Continut sponsorizat





cum sa atrageti lumea Empty
MesajSubiect: Re: cum sa atrageti lumea   cum sa atrageti lumea Icon_minitime

Sus In jos
 
cum sa atrageti lumea
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cum sa AtraGem lumea?
» O alta reclamatie degeaba!Da lasa sa vada lumea ce admini avem pe sv !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
www.AlmosT-Forum.com :: Recycle Bin :: Discutii-
Mergi direct la: