www.AlmosT-Forum.com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

www.AlmosT-Forum.com

Welcome my Forum www.AlmosT-Forum.Com !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Vizitati si pagina noastra de Facebook.

 

 Reclamatie bo$$

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
addictedtoYU

addictedtoYU


Posturi : 93
Puncte : 2120
Voturi Primite : -20
Data inscrieri : 08/10/2011
Varsta : 30
Locatie : Craiova

Reclamatie bo$$ Empty
MesajSubiect: Reclamatie bo$$   Reclamatie bo$$ Icon_minitimeMar Noi 15, 2011 9:36 am

Adminul Reclamat: Ketamine
Nick-ul tau: LikeS_
Ora si data: 6:27
Dovezi: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/856/aaaadx.jpg/
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/853/adsdab.jpg/
Harta: De_dust2
Y!M: kiss.styl3
IP: -----------


Esti cat se poate de desptept la faza asta , ce pot zice ai stat mult sa te gandesti Sad
Gj



Ps : Almost sa-ti iau la *** toti prieteni suferinzi , mai ales pe m**e asta o fi prieten cu tine acum e si Dumnezeu pe srv?
Copilul paci .


Topic facut de plictiseala (Neutral -1 grad si CLOSED ! .

Sus In jos
tdc




Posturi : 7
Puncte : 11
Voturi Primite : 1
Data inscrieri : 03/07/2011

Reclamatie bo$$ Empty
MesajSubiect: pa    Reclamatie bo$$ Icon_minitimeMar Noi 15, 2011 12:03 pm

" Almost sa-ti iau la *** toti prieteni suferinzi , mai ales pe m**e asta o fi prieten cu tine acum e si Dumnezeu pe srv?
Copilul paci . "

Si uite asa nu mai joci tu pe serveru` asta !!! Wink Sal
Sus In jos
addictedtoYU

addictedtoYU


Posturi : 93
Puncte : 2120
Voturi Primite : -20
Data inscrieri : 08/10/2011
Varsta : 30
Locatie : Craiova

Reclamatie bo$$ Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie bo$$   Reclamatie bo$$ Icon_minitimeMar Noi 15, 2011 2:27 pm

Tu jegule taci in pula mea si numai vorbi aiurea , daca vreau sa raman pe server raman ma pis pe tine simplu .
Nici un taran virgin nu comenteaza / sufera la mine , mai ales nespalati si sclavi ca tine .
In morti mati cum ti-am zis , tu suferi din spatele tastaturi , nu ai nici 5 lei in buzunar si esti zeu , nu ti sa uscat nici cerneala dupa buletin si esti zeu , prietene esti pararel .Mars in pula mea fa-ti un "dush", si apoi poti vorbi cu mine ratatule .


Si Almost , pot sa fiu si nesimtit prietene .

1. Tu esti mai inapt ca prieteni tai jur , tu dai -3 grade pentru ce coaie ? ca mi-a dat ala ban ? coaie din partea mea poti sa`l faci si fondator ma pis pe el . Am venit pe serverul tau impreuna cu tovarasii mei nu ca erai singura solutie ca sunt "n" servere disponibile , am venit doar din simplu motiv ca imi esti tovaras .

In loc sa dai -1 grad sa inteleg ca pentru " Fgm , fmm sau plm ce am mai zis / adresate prietenilor tu ai dat - 3 , esti tare bo$$ .
Daca intrai pe server si iti spuneam "Fgm " ce faceai ? Raspund eu in locul tau "Nimic " .
Coaie inca un lucru , nici un prost nu-si bate joc de mine , sti bine ca ma pis pe el de admin ca nu ma intereseaza dar e chestie de bun simt bo$$.
Daca ti-as aduce un joint coaie mi-ai da owner . Esti de tot *** sa ma abtin macar la faza asta boss .
Nu stau dupa tine sa te caut pe "mess " sa vorbesc cu tine , de asta am si deschis subiectul despre tine aici in reclamatia adresata aluia, ca nu stau eu dupa tine sa te caut pe mess , si inca caz ca esti online sa imi raspunzi cand ti se scoala pula .


PeSe : Vreau admin 0 pe server , si rang 0 pe forum . + ca vreau sa vad si ce plm ai tu de zis . ( Dai pm , sau chiar imi lasi mesaj pe messenger chiar si in cazul in care sunt offline ,si de data asta sper ca nu te faci ca nu vezi ).




Suspect
Sus In jos
AlmosT
Administrator
Administrator
AlmosT


Posturi : 456
Puncte : 5
Voturi Primite : 30
Data inscrieri : 22/03/2011
Varsta : 30
Locatie : Tg-Jiu

Reclamatie bo$$ Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie bo$$   Reclamatie bo$$ Icon_minitimeMar Noi 15, 2011 11:48 pm

Ba toti au venit si mi-au zis ca tu dai la toti destroy pe care ai prinzi si cu kartel ce ai avut ala de ce a luat destroy ?
Cat despre ketamine -1 Grad e prima abatere , la tine a ca-ta e ? Au venit si s-au plans vre-o 4 numai intr-o zi.
TC
Sus In jos
http://www.almost-forum.com
Continut sponsorizat





Reclamatie bo$$ Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie bo$$   Reclamatie bo$$ Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie bo$$
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie LIkes
» reclamatie gheizo
» Reclamatie KETAMINE !
» Model Reclamatie
» O alta reclamatie degeaba!Da lasa sa vada lumea ce admini avem pe sv !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
www.AlmosT-Forum.com :: Recycle Bin-
Mergi direct la: