www.AlmosT-Forum.com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

www.AlmosT-Forum.com

Welcome my Forum www.AlmosT-Forum.Com !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Vizitati si pagina noastra de Facebook.

 

 reclamatie -> admin - kartel09

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
20

20


Posturi : 6
Puncte : 5
Voturi Primite : -4
Data inscrieri : 22/10/2011
Locatie : 0

reclamatie -> admin - kartel09 Empty
MesajSubiect: reclamatie -> admin - kartel09   reclamatie -> admin - kartel09 Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 11:10 am

Adminul reclamant: kartel09

Nik-ul tau: xtryple

Ora si data: 19 : 49 / 12.18.2011

Harta: de_dust2

Y!M: xtryple

Ip: 192.168.1.2

IP Steam : STEAM_0:1:45791700

Vreau sa primeasca remove "admin" pentru ca nu este prima data cand ma enerveaza pe serv. El sta si nu face nimic , are admin-ul asa doar pentru "certuri" sa nu poata sa primeasca gag sau ban...etc. Acuma cand intrai sa joc , jucai putin dupa care ma pusei spec ca aveam treaba, imi zice mie sa dau la vot . Almost vreau sa stiu si eu dece are admin daca el le zice altora sa schimbe mapa sau sa de-a la vot !.

DOVADA : https://2img.net/r/ihimg/f/685/70240651.jpg/
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




reclamatie -> admin - kartel09 Empty
MesajSubiect: .   reclamatie -> admin - kartel09 Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 11:49 am

pt ca nu a dat vote si ti`a cerut tie vrei sa primeasca remove ?
Sus In jos
20

20


Posturi : 6
Puncte : 5
Voturi Primite : -4
Data inscrieri : 22/10/2011
Locatie : 0

reclamatie -> admin - kartel09 Empty
MesajSubiect: .......   reclamatie -> admin - kartel09 Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 11:53 am

Nu vad motivul pentru care te bagi tu ! ( sincer chiar nu iti vad rostu la reclamatia asta , sa comenteze el nu altii...si almost.!) Am avut mai multe probleme cu el si intrecut . Si pnm pana la urma daca are admin el nu face nimic in afara de a ma enerva pe mine . Daca nu ii scoti admin-ul te rog sa imi scoti mie admin-ul si sa imi dai destroy . salut !

Sus In jos
Vizitato
Vizitator




reclamatie -> admin - kartel09 Empty
MesajSubiect: -   reclamatie -> admin - kartel09 Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 11:59 am

bine o sa ai tu remove,app sunt Owner am tot dreptu` sa imi dau cu parerea la orice reclamatie....sal
Sus In jos
kartel09




Posturi : 2
Puncte : 2
Voturi Primite : 0
Data inscrieri : 19/11/2011

reclamatie -> admin - kartel09 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie -> admin - kartel09   reclamatie -> admin - kartel09 Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 12:03 pm

Bha nebunule u erai singurul admin spec si de asta ti-am cerut sa schimbi u.Intelegi dar dak u suferi asta este asa k gura
Sus In jos
c-walker_yvan

c-walker_yvan


Posturi : 82
Puncte : 313
Voturi Primite : 7
Data inscrieri : 04/07/2011
Varsta : 29
Locatie : Republica Moldova (Chisinau)

reclamatie -> admin - kartel09 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie -> admin - kartel09   reclamatie -> admin - kartel09 Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 12:06 pm

pfoa ce reclamatie tare Smile)) apropo ce regulament a incalcat aici el? hmm? ba uitete ce reclamatii le fac io lu astia si almost nu le da remove si tu cu reclamatia asta vreai sai dea almost remove?hai ma fii serios !
Sus In jos
kartel09




Posturi : 2
Puncte : 2
Voturi Primite : 0
Data inscrieri : 19/11/2011

reclamatie -> admin - kartel09 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie -> admin - kartel09   reclamatie -> admin - kartel09 Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 12:07 pm

asta e nebun mha are cv cu mn dak mi-a facut el ss:))
Sus In jos
20

20


Posturi : 6
Puncte : 5
Voturi Primite : -4
Data inscrieri : 22/10/2011
Locatie : 0

reclamatie -> admin - kartel09 Empty
MesajSubiect: .......   reclamatie -> admin - kartel09 Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 1:58 pm

Ba vere 1 la mana am tot drreptu sa iti fac poze [ si nu as avea nimic cu tine daca ai sti sa vorbesti ].. si de multe ori injuri si nu faci nimic pe serv... ce kkt iti este greu si o mapa sa dai la vot ca nu te-am vazut nici-odata sa dai la vot , si mai si injurat de multe ori, si azi ma injurasi si nu apucai sa fac print . Prea ma enervezi jur , ce plm esti cioban de la tara sa vorbesti asa nu te-a invatat mata cu tato cum se vorbeste sau si ei tot asa vorbesc ca tine , ai luat exemplu bun de la ei Wink taranu draq care esti .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




reclamatie -> admin - kartel09 Empty
MesajSubiect: ,   reclamatie -> admin - kartel09 Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 2:27 pm

Ba tu vorbesti al dracu de frumos.....ai Remove pt nesimtire,cat despre server nici tu nu esti prea activ asa ca nu judeca tu ca nu esti competent.... !


Sus In jos
20

20


Posturi : 6
Puncte : 5
Voturi Primite : -4
Data inscrieri : 22/10/2011
Locatie : 0

reclamatie -> admin - kartel09 Empty
MesajSubiect: sa ma pish pe voi    reclamatie -> admin - kartel09 Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 2:29 pm

Sa ma pis pe tine si pe saitu tau si pe tot servaru vostru _)_ sa imi sugeti pula totii .. iauzi stau acuma sa imi pierd timpu sa scriu reclamatii pe forumu pizdi parca ai castiga si bani din chestia asta .. stau sa vin mereu sa fac cerere ca face unu si altu figuri pe serv si va doare in pula pisama-as pe voi de cacati ce sunteti .

Ce jemecheri va mai credeti voi cu un servar de cs si un forum :-j ... pisatilor .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




reclamatie -> admin - kartel09 Empty
MesajSubiect: -   reclamatie -> admin - kartel09 Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 2:36 pm


omoara`te dute`n plm de jeg....esti prea prost sa traiesti !!! Sclavule
Sus In jos
AlmosT
Administrator
Administrator
AlmosT


Posturi : 456
Puncte : 5
Voturi Primite : 30
Data inscrieri : 22/03/2011
Varsta : 30
Locatie : Tg-Jiu

reclamatie -> admin - kartel09 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie -> admin - kartel09   reclamatie -> admin - kartel09 Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 3:14 pm

luatias morti in pual xtryple de jegos ce esti mars si fati o baie daten morti mati de sarac ai remove + ban pe forum/ server pun eu mana pe tine
Sus In jos
http://www.almost-forum.com
Continut sponsorizat





reclamatie -> admin - kartel09 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie -> admin - kartel09   reclamatie -> admin - kartel09 Icon_minitime

Sus In jos
 
reclamatie -> admin - kartel09
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie sadik,aly
» Model Reclamatie
» Reclamatie LuckyStrike
» Reclamatie ThePro
» Reclamatie sadik

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
www.AlmosT-Forum.com :: Recycle Bin :: Reclamatii-
Mergi direct la: